...

iCore & Abs APP Slovak

iCore & Abs Aplikácia

Sila, akú si dnes nedokážeš predstaviť, začína prvým cvikom s aplikáciou iCore & Abs. Nech ti ide o pekné kocky na bruchu alebo o brutálnu silu svalov telesného jadra, aplikácia iCore & Abs je tu pre teba. Ako aplikácia funguje?

More CORE and ABS Power than Ever

iCore & Abs app in App StoreVeríme, že naša aplikácia je úplne iná, ako všetky ostatné ktoré si kedy videl /-a alebo vôbec uvidíš. Veríme, že náš cvičebný program je natoľko unikátny, že máš len dve možnosti na výber: buď ho budeš milovať za jeho mimoriadnu účinnosť, alebo neznášať za jeho brutálnu náročnosť. Nič medzi tým neexistuje. Časom si ale zvykneš. Je to len o tvojom postoji a ten určujú tvoje ciele. Chceš byť po celý život krémeš? Potom aplikácie určite nie je pre teba. My však veríme, že sa túžiš upgradnuť na lepšiu - vyššiu verziu samého seba, akou si dnes.

Veríme, že cvičenia, ktoré sme vyvinuli za dlhé roky praxe (od 2005), sú ďaleko efektívnejšie ako štandardné cvičenia brušných svalov. Okrem toho za jednu cvičebnú jednotku neurobíš viac ako 30 brušákov a i napriek tomu zažiješ neuveriteľnú tréningovú jednotku. Ako je to možné?

Chceš vedieť k akej fyzickej výkonnosti sa môžeš dopracovať s aplikáciou iCore & Abs?

Ani si nemusíš čítať všetko čo tu píšeme. Naše fyzické výkony v nasledovných video ukážkach ti povedia všetko za nás. Ak chceš vedieť ako ďaleko sa môžeš dopracovať s našou aplikáciou iCore & Abs, dôkladne si pozri nasledovné video ukážky od najslabšieho po najsilnejší level fyzickej výkonnosti:

A Level (začiatočník - krémeš)

B Level (pokročilá zdatnosť)

C Level (nadpriemerná zdatnosť)

D Level (toto dokáže asi 5% populácie)

Pozdáva sa ti takáto fyzická zdatnosť? Patríš k ľuďom, ktorých zdravé sebavedomie je založené na dosahovaní skvelých fyzických výkonov? Tak potom aplikácia iCore & Abs je tu pre teba.

Až kam sa budeš chcieť dopracovať opäť záleží len na tvojom postoji a cieľoch. Dôvod prečo je naša aplikácia tak nesmierne účinná a efektívna, je v jej zameraní na všetky svaly telesného jadra. Netrénuješ v nej primárne svaly brucha len preto, aby si mal kocky. Samozrejme, že vedľajším efektom cvičenia sú aj pekne vypracované brušné svaly. Pomocou aplikácie však trénuješ všetkých 29 svalov, ktoré sa nachádzajú okolo telesného jadra.

Chceš vedieť prečo sú svaly telesného jadra tak veľmi dôležité?

Aplikácia je zameraná na maximálny rozvoj sily v ťažisku tela - čiže na svaly, ktoré tvoria telesné jadro. Sú to všetky svaly (spolu 29), ktoré sa nachádzajú okolo brušnej, krížovej, chrbtovej a panvovej časti tela. Tieto svaly tvoria najhlbší základ tvojej fyzickej výkonnosti. Sú niečo ako korene, z ktorých vychádza tvoja sila. Je to podobné ako s koreňmi stromov. Čím sú silnejšie a mohutnejšie, tým je strom odolnejší voči poveternostným vplyvom. Pre ľudí platí, že čím silnejšie sú svaly okolo ťažiska tela (telesného jadra), tým lepšie predpoklady tvoria pre akýkoľvek fyzický výkon a napredovanie.

Tuning mozgu i svalov

Ak s našou aplikáciou zvládneš cvičiť dlhší čas, výsledky na seba nenechajú dlho čakať. Počas každého cvičenia tvoje telo absolvuje kompletný tuning. Tunujeme nie len tvoje svaly a ich funkčný výkon, ale aj výkon tvojho mozgu.

Výhodou aplikácie je, že neslúži ako samostatný tréning, ale ako jeho doplnenie. Denne ti odporúčame cvičiť maximálne jeden 5 až 10 minútový blok, ideálne pred svojim tréningom kým ešte vládzeš, alebo v deň voľna. Aplikácia ti má pomáhať plnohodnotne dopĺňať tvoj individuálny tréning. Tento doplnok však môže znamenať zásadnú zmenu hustoty a tonusu svalov okolo ťažiska tela, ak sa cvičeniam budeš venovať pravidelne. Veríme, že týchto 10 minút denne bude v tvojom výkonnostnom posune zohrávať absolútne kľúčovú úlohu.

Krátky sumár výhod ktoré ti aplikácia prináša:

 • denná záťaž na maximálne 5 - 10 minút
 • obrovský nárast svalovej sily vďaka krátkemu no pravidelnému cvičeniu
 • zameranie na rozvoj funkčnosti najmä kostrových svalov (kostra utiahne viac výkonu)
 • tuning svalov (až do 400% z vlastnej sily)
 • tuning mozgu (zvýšenie výkonu mozogvých hemisfér)
 • mimoriadne zvýšenie koordinačných schopností

Ktoré svalové skupiny ti pomôže aplikácia vytrénovať na maximálny výkon?

Aplikácia je zameraná na maximálny rozvoj sily svalov, ktoré sa nachádzajú okolo brušnej, chrbtovej, krížovej a panvovej časti tela. Konkrétne ide o tieto svaly:

1. Skupina brušná: 

- priame brušné svaly (Rectus abdominis - RA) 

- vnútorné a vonkajšie šikmé svaly (Internal and External Obliques - IO + EO)

- hloboký priečny sval brušný (Transversus abdominis - TA)

2. Skupina chrbtová: 

- vzpriamovače chrbtice (Erector spinae - ES) 

- najširší sval chrbta (Latisimus dorsi - LD)

3. Skupina krížová: 

- štvoruhlý driekový sval (Quadratus lumborum - QL)
- dolný zadný pílovitý sval (Serratus posterior inferior - SPI)

4. Skupina panvová: 

- panvové svaly (Musculus Iliopsoas - MI)

- driekový sval (Musculus psoas) 

- bedrový sval (Musculus iliacus)

Ciele, ktoré ti aplikácia pomôže dosiahnuť

 • zvyšovanie výkonu a mohutne spevňovanie svalov telesného jadra (29 svalov v 4 skupinách)
 • zvyšovanie sily a prehlbovanie základov vo fyzickej zdatnosti pre ďalší nárast výkonu
 • prevencia pred zraneniami pre mladých ľudí, starých ľudí i vrcholových športovcov
 • môže odstraňovať panvové a chrbtové disbalancie (od plochých nôh až po zakrivenia chrbtice)
 • za predpokladu správnej výživy môže výrazne ovplyvniť estetickú stránku brušnej steny (tzv. kocky na bruchu)
 • môže zvýšiť fyzickú silu až o 400% nad počiatočnú úroveň (% sily sa vypočítava na hmotnosť cvičenca a jeho schopnosť pracovať s vlastnou hmotnosťou)

Ak ťa ponuka 400% nárastu silových schopností zaujala, tak aplikácia iCore & Abs je rozhodne pre teba. Aby si mal /-a predstavu, aký silný je človek ktorý má 100% vlastných síl, pozri si nasledovné cviky. Otestuj si podľa cvikov z tohto videa a pokús sa vydržať v každej polohe aspoň 3 sekundy:

Ktoré cvičenia si zvládol /-dla bez problémov a ktoré naopak ani náhodou? Aspoň vieš, kde sú tvoje rezervy a môžeš začať uvažovať nad tým, ako vytunuješ svoje telo k maximálnym výkonom. Začať môžeš už dnes.

Stiahni si aplikáciu iCore & Abs a cvič kdekoľvek na svete bez akýchkoľvek pomôcok. Na cvičenie potrebuješ rovnú zem, vlastný zadok a priestor o veľkosti zhruba dva metre štvorcové. Aplikácia je vhodná pre všetkých bez rozdielu pohlavia, veku či športovej orientácie. Samozrejme pozor si musíš dávať bez ohľadu na svoju fyzickú zdatnosť, pretože za prípadne zranenia nezodpovedáme.

Zacvič si pomocou tých najviac netradičných cvikoch na svete, ktoré si možno ani nikdy v živote nevidel /-a. Ak chceš dosiahnuť neskutočnú silu a estetiku brušných svalov zároveň, musíš pochopiť, že kocky na bruchu nie sú všetko. Sila, akú si dnes nedokážeš predstaviť, začína prvým cvikom s aplikáciou iCore & Abs.

Už dostupná v App Store

iCore & Abs aplikacia, App Store, Vlado Zlatoš

 

scroll-top

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.

Rozumiem